CENNIK 2020

W każdym domku może zamieszkać tyle osób na ile jest przeznaczony domek w tym liczone są również dzieci bez względu na wiek!

DODATKOWE OPŁATY:
1. Opłata klimatyczna wg wyznaczonej stawki przez Urząd Miejski w Mielnie:
• osoba dorosła, dzieci, młodzież ucząca się, emeryci i renciści - 2,00 zł./doba
• dzieci do lat 3 - gratis

2. Pobyt dodatkowej osoby w domku lub pokoju gościnnym wyłącznie za zgodą właściciela obiektu:
• dzieci od 0 do 3 lat - 15 zł./doba
• dzieci od 4 do 7 lat - 20 zł./doba
• powyżej 7 lat - 30 zł./doba

3. W domkach pobierana jest opłata za:
zużycie prądu według wskazań licznika - 1,20 zł./kWh (zużycie prądu w jednym domku przez wczasowiczów w roku 2019 wynosiło w granicach 40 - 50 zł./tydzień) rozliczana jest w ostatnim dniu pobytu w trakcie zdawania domku
kaucja zwrotna w wysokości 200 zł. (celem zabezpieczenia mienia w tym 50 zł. za sprzątanie końcowe - oddawana przy wyjeździe po sprawdzeniu czystości) pobierana przy zameldowaniu w dniu przyjazdu

UWAGI:
1. Rezerwacji wstępnej dokonujemy telefonicznie: 505 211 796
Rezerwacja ważna jest po wpłacie zadatku 30% od całości skierowania na konto bankowe (proszę zatrzymać potwierdzenie wpłaty) w terminie 2 dni od wstępnej rezerwacji.
Pozostała kwota należna za cały deklarowany pobyt płatna wraz z opłatą klimatyczną, w dniu przyjazdu przy przekazaniu kluczy do domku kempingowego lub pokoju gościnnego. W przypadku rezygnacji z części pobytu opłata jest pobierana za okres na jaki została złożona rezerwacja.
2. Nie dokonujemy zwrotów pieniędzy ani wpłaconego zadatku w razie nie dotrzymania podanego terminu pobytu lub rezygnacji!
3. Doba hotelowa zaczyna się o godzinie 16:00 w dniu przyjazdu, a kończy o godzinie 10:00 w dniu wyjazdu. Zakończenie wcześniej doby hotelowej niż o godz. 10:00 prosimy zgłaszać właścicielowi co najmniej 24 godz. przed wyjazdem.
4. Minimalne pobyty są 7, 10 lub 14 dniowe i zaczynają się od piątku, soboty, niedzieli, poniedziałku i tak też się kończą.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 
[ oferta ] [ cennik ] [ galeria ] [ kontakt ]
Site created by AFR Omega: wczasy nad morzem :: Sarbinowo
Oferta Cennik Galeria Kontakt